خرید آلبوم موسیقی یه جور دیگه اثر میلاد کیانی 

قیمت : تومان

برند : آوای نکیسا

خرید پستی آلبوم موسیقی یه جور دیگه اثر میلاد کیانی 

قیمت آلبوم موسیقی یه جور دیگه اثر میلاد کیانی 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

آلبوم موسیقی یه جور دیگه» آلبومی با صدای خواننده‌ی جوان موسیقی ایران میلاد کیانی» در سبک پاپ است. در این آلبوم پانزده قطعه را می‌شنویم. دنیا رو واسه تو می‌خوام»، دلم واسه خودم داره می‌سوزه»، چقدر مونده»، ایستگاه آخر»، دو راهی»، داره دیر میشه»، بی تو سخته»، تنهام»، درسته»، یه جور دیگه»، چشم و دلم روشن»، شرمندگی»، من و تو»، خودت خواستی» و مادر» نام قطعات این آلبوم هستند. ترانه‌های این قطعات از آثار شاعران جوان معاصر چون مهدیه عرب»، حامد سیفی‌پور»، علی استیری»، امیرعلی بهادری»، حمید فریزند»، میلاد کیانی» و علی بحرینی» انتخاب شده‌اند. آهنگسازی بیشتر این قطعات را میلاد ترابی» برعهده داشته‌ است. همچنین نام سعید سام»، حمید رهنورد»، امیر علی بهادری» و میلاد کیانی» نیز در آهنگسازی تک آهنگ‌هایی دیده می‌شود. انتشارات آوای نکیسا» آلبوم موسیقی یه جور دیگه را برای علاقه‌مندان به سبک پاپ با ترانه‌هایی با حال‌وهوای به‌ روز منتشر کرده است.

آلبوم موسیقی یه جور دیگه» آلبومی با صدای خواننده‌ی جوان موسیقی ایران میلاد کیانی» در سبک پاپ است. در این آلبوم پانزده قطعه را می‌شنویم. دنیا رو واسه تو می‌خوام»، دلم واسه خودم داره می‌سوزه»، چقدر مونده»، ایستگاه آخر»، دو راهی»، داره دیر میشه»، بی تو سخته»، تنهام»، درسته»، یه جور دیگه»، چشم و دلم روشن»، شرمندگی»، من و تو»، خودت خواستی» و مادر» نام قطعات این آلبوم هستند. ترانه‌های این قطعات از آثار شاعران جوان معاصر چون مهدیه عرب»، حامد سیفی‌پور»، علی استیری»، امیرعلی بهادری»، حمید فریزند»، میلاد کیانی» و علی بحرینی» انتخاب شده‌اند. آهنگسازی بیشتر این قطعات را میلاد ترابی» برعهده داشته‌ است. همچنین نام سعید سام»، حمید رهنورد»، امیر علی بهادری» و میلاد کیانی» نیز در آهنگسازی تک آهنگ‌هایی دیده می‌شود. انتشارات آوای نکیسا» آلبوم موسیقی یه جور دیگه را برای علاقه‌مندان به سبک پاپ با ترانه‌هایی با حال‌وهوای به‌ روز منتشر کرده است.

تصاویر بیشتر

خرید آلبوم موسیقی یه جور دیگه اثر میلاد کیانی ارزان , آلبوم موسیقی یه جور دیگه اثر میلاد کیانی با قیمت ارزان , خرید آوای نکیسا ارزان , آوای نکیسا با قیمت ارزان , خرید پستی آلبوم موسیقی یه جور دیگه اثر میلاد کیانی ,خرید اینترنتی آلبوم موسیقی یه جور دیگه اثر میلاد کیانی, خرید آلبوم موسیقی یه جور دیگه اثر میلاد کیانی با قیمت ,خرید آلبوم موسیقی یه جور دیگه اثر میلاد کیانی فقط ,خرید آوای نکیسا آلبوم موسیقی یه جور دیگه اثر میلاد کیانی ,خرید آوای نکیسا با قیمت ,kharid آلبوم موسیقی یه جور دیگه اثر میلاد کیانی, gheymat آلبوم موسیقی یه جور دیگه اثر میلاد کیانی  

معرفی کالا فروشگاهی آلبوم ,جور ,موسیقی ,یه ,میلاد ,اثر ,جور دیگه ,یه جور ,موسیقی یه ,آلبوم موسیقی ,اثر میلاد ,خرید آلبوم موسیقی ,مشاهده جزئیات محصول ,انتخاب شده‌اند آهنگسازی ,شده‌اند آهنگسازی بیشترمنبع

پیراهن مردانه کد M02191

پیراهن مردانه کالینز مدل CL1031344-BLE

پیراهن آستین بلند مردانه اطمینان مدل یقه دیپلمات

پیراهن مردانه کد M02263

پیراهن مردانه مدل P.baz.209

جزئیاتی اسف‌بار از وضعیت زنان زندانی در رژیم‌های عربی/ از تهدید به بریدن سر تا انداختن اجساد در فاضلاب

پیراهن مردانه نورث فیس مدل ARROYO -01

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آپشن خودرو | استریو آرام معرفی کالا فروشگاهی زانو استیل فروشگاه اینترنتی خزرمارکت عزیزمی دختر اعلام نتایج تیزهوشان poya بهترین سایت انجام پروژه متلب با قیمت مناسب risograph